– TED ESKİŞEHİR KOLEJİNDE ERKEN KARİYER İMKANI
Facebook Twitter YouTube
Home 2012 - 2013 TED ESKİŞEHİR KOLEJİNDE ERKEN KARİYER İMKANI
formats

TED ESKİŞEHİR KOLEJİNDE ERKEN KARİYER İMKANI

TED Eskişehir Koleji Özel Anadolu Lisesi öğrencileri ikinci yarıyıldan itibaren gelecekte seçmeyi planladıkları meslekleri yakından tanımak için ilimizin seçkin firmalarında staj görmeye başlayacaklar.

Öğrencilerimizin ilgi duyduğu meslek alanlarını inceleyip her birinin isteklerine ve koşullarına ne derece uygun olduğunu değerlendirmesi de hem öğrencilerimiz hem de kurumumuz açısından büyük önem taşımaktadır. TED Eskişehir Koleji Özel Anadolu Lisesi olarak öğrencilerimizin meslek alanını belirlemesinde bilinçli seçimler yapabilmeleri amacıyla “Erken Kariyer” adını verdiğimiz yeni bir projeye başlıyoruz. Bu proje kapsamında, öğrencilerimiz gelecekte seçmek istedikleri ya da ilgi duydukları meslekleri, uygulama alanında erken deneyim kazanma şansı bularak hem yükseköğretime giden yolda daha bilinçli tercihlerde bulunacaklar hem de motivasyon kazanacaklardır.

Keyifli ve başarılı bir proje olması dileğiyle…

Nur Perihan Bozbay
TED Eskişehir Özel Anadolu Lisesi
Rehber Öğretmeni

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>