– “KARİYER GÜNLERİ” NİN BU AYKİ KONUĞU İÇ MİMAR VE AKADEMİSYEN DOÇ. DR. B. BURAK KAPTAN’DI
Facebook Twitter YouTube
Home 2015-2016 “KARİYER GÜNLERİ” NİN BU AYKİ KONUĞU İÇ MİMAR VE AKADEMİSYEN DOÇ. DR. B. BURAK KAPTAN’DI
formats

“KARİYER GÜNLERİ” NİN BU AYKİ KONUĞU İÇ MİMAR VE AKADEMİSYEN DOÇ. DR. B. BURAK KAPTAN’DI

TED Eskişehir Koleji Özel Anadolu Lisesi PDR servisinin her ay düzenlediği “Kariyer Günleri” etkinliklerinin bu ayki konuğu Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü İçmimarlık Bölüm Başkanı Doç. B. Burak Kaptandı.

İlk, orta ve lise öğrenimini TED Ankara Kolejinde tamamlayan Doç. Dr. Burak Kaptan öğrencilerimize bizden biri olarak yıllar sonra kendi evinde hissetmenin verdiği mutluluktan ve TED mezunu olmasının ayrıcalıklardan gururla bahsetti. TED mezunu olmanın verdiği ayrıcalıkları üniversiteye adım atıldığı anda daha net anladığını ifade eden Burak Kaptan, TED mezunu olarak her alanda daha donanımlı, hayata bakış açısının herkesinkinden daha farklı olduğunun ve en önemlisi aldığı İngilizce eğitimiyle sistemin gerektirdiği sınavları kolaylıkla verdiğinin altını çizdi.

İç Mimarlık mesleğinnin özelliklerini ve tarihi gelişimini Powerpoint sunumu eşliğinde akıcı ve hareketli bir sunumla gerçekleştiren değerli hocamız, söyleşi sonunda öğrencilerimizin sorularını keyifle yanıtladı.

Konuşmasının sonunda katkılarından dolayı Doç. Dr. Burak Kaptan’a TED Eskişehir Koleji Arge ve Proje Koordinatörü Oğuz Turan tarafından günün anısına plaket takdim edildi.

TED Eskişehir Koleji Kariyer Günleri etkinliğine katkılarından dolayı değerli hocamıza teşekkür ediyoruz.

KARİYER GÜNLERİ

KARİYER GÜNLERİ

KARİYER GÜNLERİ

KARİYER GÜNLERİ

KARİYER GÜNLERİ

KARİYER GÜNLERİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>